Slovenský jazykEnglish language

Leto v ZORE

Čo zažijete v ZORE počas júla a augusta?

Oddychujete vy aj my, preto nastavujeme prázdninový režim, ZORE bude otvorené do 18:00.
Nové otváracie hodiny platia od pondelka 10. júla do 31. augusta 2017.

Ochutnajte nové ZORE. Nový jedálny lístok je bohatý na šťavnaté, chutné, letné svieže jedlá. Nájdete v ňom netradičnú bielu paradajkovú polievku, leto na tanieri alebo podľa slov šéfkuchára Jozefa Hromjáka "najchutnejšiu kombináciu, ktorú poznám" - parmezánové gnocchi, zrelé paradajky a bazalku.
Nechýba ani kombinácia typická pre ZORE vo forme sivoňa s pirohami. Tvorivá a hravá je kombinácia surovej a varenej prílohy. Kontrast ťažšej a osviežujúcej objavíte pri teľacích líčkach či pri prsiach francúzskeho za kukuricou žltého kurčaťa.
Odkaz na slovenskú kuchyňu aj júnový Košice Gurmán Fest nesie Jahňací hrebienok s bryndzovými pirohami a mladá kvaka ako tradičná príloha podávaná na Liptove. Ak ste si obľúbili králika, ochutnajte ho teraz so sladkou kukuričnou polentou.
Ako dezert určite nevynechajte pekný letný dezert s broskyňou, malinami, vanilkovou zmrzlinou a smotanovou šľahačkou či populárnu vaječnú roládu s lesným ovocím a čokoládovou zmrzlinou.

Prečítajte si jedálny lístok.

Neponáhľajte sa po práci domov, zastavte sa na kávu a dezert na letnej terase. Pestrá ponuka chutných a osviežujúcich dezertov je na stretnutie s priateľmi ako stvorená.

Už piatykrát sa tešíme na jedinečné podujatie Bella vita pred vinotékou Villa Cassa. Menu kuchárskeho tímu ZORE a Slávie s talianskymi vínami od Vladimíra Čuchrana z Villa Cassa. Talianska ulička v Košiciach.
Čítajte viac o Bella vita.

Radi by ste sa aj v lete niečo naučili? V týždni od 21. do 25. augusta organizujeme Školu varenia každý deň! Dvaja účastníci, jedna téma, jeden lektor, jedna kuchyňa!
Termíny a témy:
Pondelok 21.8. - Minútková príprava mäsa - už rezervované
Utorok 22.8. - Kváskový chlieb - už rezervované
Streda 23.8. Steak - už rezervované
Štvrtok 24.8. - Steak - už rezervované
Piatok 25.8. - Steak - už rezervované

Cena: 30 eur/účastník. Prihláste sa na info@restauraciazore.sk

otvaracie hodiny zore
Otváracie hodiny

Pon - Pia: 07:30 - 10:00 raňajky; 11:00 - 21:00 obedy, resp. večere

Sob - Ne: 8:00 - 10:00 raňajky; 11:00 - 16:00 obedy.
Kalendár vyhradených termínov

rezervacia zore
Rezervovať stôl

+ 421 911 698 198

newsletter zore
Newsletter

tripadvisor zore
Napíšte a pozrite si hodnotenia

Tripadvisor