Slovenský jazykEnglish language

O nás

ZORE predstavuje radosť z každého nového dňa a vďačnosť za každý uplynulý. Chce byť každodennou inšpiráciou na nové príbehy s tými, ktorých máte radi.

ZORE symbolizuje dynamiku a premenu. Ľúbiš jeho rôznorodosť a nedokážeš sa vynadívať na všetky detaily. Nesie v sebe energiu svetla. Červenofarebnú živelnosť.

 

ZORE je splnením sna. O tom, ako možno variť a viesť reštauráciu podľa seba. Tak, ako najlepšie vieme a chceme. ZORE znamená priestor tvoriť, uplatniť sa, nechať to najlepšie zo seba. ZORE je odtlačkom každého z nás. Príbeh na tanieri.

 

Varíme s pokorou k svojmu remeslu. Ctíme si jeho hodnoty a uplatňujeme ich. Vyberáme tie najlepšie suroviny, ktoré šetrne spracúvame v rozličných podobách. Vychádzame z domácej kuchyne, lebo sme sa narodili v Československu a je to pre nás prirodzené. Páči sa nám aj toskánska a francúzska kuchyňa. Nechávame sa ovplyvňovať svetom a vytvárame originálne kombinácie. Každý z tímu dáva svoje skúsenosti, zručnosti a srdce. Nepridržiavame sa predpísaných štýlov. Tvoríme. Lebo tak je nám to dané. Ako ZORE.

 

Našu kuchyňu chceme robiť zrozumiteľne. Aby každý rozumel, čo dostane na tanier. Mohol mať isté očakávania, ale tie radi prekonávame. Chceme, aby boli chvíle v ZORE zážitkom. Tak, ako keď ZORE ráno či večer pozorujete. Chceme s vami viesť dialóg. Preto vyjdeme na rajón, preto vás necháme dotvoriť si svoj príbeh pri stole v ZORE.

 

Nebojíme sa experimentovať, lebo si myslíme, že toskánska trippa je úžasná, pripravíme ju na festivale. A vy sa odvážite zjesť držky. Kedy, ak nie teraz a u nás? Také isté ZORE sa nezopakuje.

otvaracie hodiny zore
Otváracie hodiny

Pon - Pia: 07:30 - 10:00 raňajky; 11:00 - 21:00 obedy, resp. večere

Sob - Ne: 8:00 - 10:00 raňajky; 11:00 - 16:00 obedy.
Kalendár vyhradených termínov

rezervacia zore
Rezervovať stôl

+ 421 911 698 198

newsletter zore
Newsletter

tripadvisor zore
Napíšte a pozrite si hodnotenia

Tripadvisor